Pozor na vaše zdravie

Prečo mám taký problém schudnúť? To je otázka, ktorú si kladiem snáď celý svoj život. Naozaj sa snažím. Snažím sa chudnúť, ako to len ide. No nech sa deje, čo chce, vždy mám pocit, že mi to nejako nejde. Že to proste nemá význam. A že jednoducho nikdy neschudnem tak, ako by som naozaj chcela. Vždy som si myslela, že len ženy majú problémy so svojou váhou, ale nakoniec som sa dozvedela, že podobne to majú aj chlapi, len o tom rozprávajú menej. Možno by sa mali prejaviť aj oni. Keď som bola mladšia, bola som ako prútik, no roky sa na mne prejavili a takisto aj dva pôrody.

pomeranč

Je čas schudnúť
Keď som sa rozhodla, že urobím niečo pre svoje telo, bolo už dosť neskoro. Predsa len, keď ste mladý, vaša koža sa akosi prirodzene regeneruje. Ide to samo od seba. Jednoducho máte pocit, že môžete urobiť čokoľvek, môžete zjesť čokoľvek a vždy sa to dá nejakým spôsobom dokopy. Až kým raz prídete na to, že to už nejde. Že je to ťažké. A že jednoducho nemôžete jesť hocičo bez toho, aby sa to neukázalo na vašom tele. To je jednoducho údel starnutia. Ako však ísť na chudnutie, keď už máte aj dosť rokov?

meloun

Chudnite v normále
Zdravé chudnutie bolo pre mňa vždy asi najdôležitejšie a práve preto ma zaujala proteinova dieta. Je to niečo, čo som nikdy predtým neskúšala a ani som o tom nepočula, dokým mi to nespomenul môj manžel, ktorý to videl na internete. Je fajn, keď jednoducho máte spôsob, akým môžete zdravo chudnúť a nemusíte držať hladovku. Myslím si, že keď sa do úpravy stravy pridá ešte nejaké to cvičenie, môžem byť na seba skutočne hrdá. Určite na sebe zbadám výsledky okamžite. A nemýlila som sa. Možno šlo chudnutie o trochu pomalšie, ale nevzdávala som sa a hneď som na sebe videla výsledky. Myslím, že to bol ten najlepší pocit na celom svete. A práve preto som taká spokojná. Pretože sa konečne cítim výborne vo svojom tele.