Dôkladné čistenie kanalizácie

Prevencia alebo havária potrubia?

Rozhodne prvá cesta je lacnejšia, rýchlejšia a najmä má preventívne účinky. K havárii málokedy príde a škody nie sú veľké ani pri menšej údržbe.

Naopak havária potrubia a kanalizácie má následky, stojí nás veľa času, energie a aj peňazí.

Pamätajte na to a využite našu ponuku non stop služby krtkovanie, ktorá Vám spoľahlivo poradí aj s prevenciou a samozrejme aj s haváriou.

pipeline-1585686_640

Potrubia a kanalizácie sú časom náchylné na upchatie a potrebujú revíziu

Stará známa pravda, ktorú ale občas ignorujeme. Preto je ponuka obohatená nielen o čistenie potrubia ale aj o zaujímavé, profesionálne služby, ktoré nám veľa napovedia o aktuálnom stave kanalizácie a naznačia nám spôsoby riešenia v budúcnosti.

TV monitoring potrubia – múdre a sofistikované riešenie

Ponúkame Vám jedinečnú technológiu, zavedenie špeciálnej kamery do potrubia, ktorá sa zmestí aj malých priemerov a ktorá Vám poskytne prehľad o stave Vášho potrubia, poskytne Vám detailné informácie o tesnosti spojov a stave prípojky aj bez zbytočných výkopových prác. Záznam si samozrejme môžete kedykoľvek pozrieť, je uchovávaný a v pokoji si môžete rozmyslieť následné opatrenia a kroky.

Trasovanie potrubia – spoľahlivosť aj pri stratenej dokumentácii

Sofistikovaná rádiolokačná technológia Vám odhalí nielen stav potrubia, kanalizácie ale Vám aj presne určí, kde sa nachádzajú jednotlivé technické prvky ako napríklad šachty, kolená atď. Veľkou výhodou ponúkanej služby je úspora peňazí a času – nie sú potrebné zbytočné výkopové práce, aktuálny stav kanalizácie Vám technológia spoľahlivo odhalí aj bez nich.

conveyor-5438440_640

Frézovanie potrubia pre odstránenie starých prekážok

Služba, ktorú určite oceníte, ak sa v kanalizácii nachádzajú tuhé zvyšky a nečistoty. Môžu to byť korene stromov alebo tuhý stavebný odpad, ktoré znižujú funkčnosť potrubia až po havarijné upchatie. Frézovanie pomocou špeciálnych trysiek je cenovo výhodné a je to odporúčaná forma prevencie.

Bohaté skúsenosti spojené s profesionálnym a korektným prístupom k riešeniu požiadaviek zákazníkov, moderná technológia, promptné riešenie, spoľahlivý výsledok – vyskúšajte.