Príjemný tieň na terase je možné dosiahnuť osadením posuvného slnolamu

Rodinné domy či vily sa stali veľmi obľúbené na bývanie, v nich totiž nájdu rodiny pokoj a súkromie, ktorý je potrebný k harmónii a šťastnému životu. Architektúra dneška je veľmi rozmanitá, to, ako bude dom v konečnom dôsledku vyzerať, záleží na vkuse stavebníka.

Moderný spôsob tienenia

Žijeme v miernom podnebnom pásme, kde sa striedajú štyri ročné obdobia, no posledné roky mnohým z nás dávajú poriadne zabrať, pretože sa presúvame z extrému do extrému. Studené počasie striedajú v priebehu pár hodín vysoké teploty, a také bývajú aj letné mesiace. Tropické dni pribúdajú, a preto sme nútení sa tomuto trendu aj prispôsobiť. Agresívne slnečné lúče sú nebezpečné a zároveň aj nepríjemné, ak si chceme posedieť na terase domu, no tento problém sa dá jednoducho vyriešiť výstavbou hliníkového slnolamu.

Na internetových stránkach sa do povedomia zákazníkov dostala spoločnosť LM-MONT, ktorá ponúka všetky produkty z hliníka, skla či plastov, ktoré sú nevyhnutné na uzatvorenie stavieb či iné jej súčasti. Patria sem okná, dvere, steny, celé fasády, pergoly, zimné záhrady, zábradlia, schránky a podobne. Jedným z nich je aj hliníkový slnolam SLIDE, ktorý sa posúva do strán, čo umožňujú vodiace koľajnice, a práve vďaka nim si môže majiteľ domu prekryť práve tú časť priestoru, ktorú potrebuje. Ide o Dizajnový posuvný hliníkový slnolam akúsi alternatívu k screenovým roletám, ktoré poznáme dnes.

Lúče slnka prenikajú všade

Tento hliníkový slnolam je dizajnový produkt, jeho posun je zabezpečený tichým pojazdom, za ktorý vďačí vozíkom. Jeho pohyb je tak veľmi tichý a ľahký, používanie je maximálne jednoduché, navyše je jeho prevádzka bezúdržbová. Slnolam je vyrobený z hliníkového rámu a v ňom sú uchytené lamely, ktoré zabezpečujú tieň práve na tom mieste, kde to potrebujete. LM-MONT na našom trhu pôsobí už od roku 2008, a tak má dostatok skúseností s výrobou a realizáciou týchto spomínaných produktov, môžete sa s dôverou obrátiť na ich pracovníkov, ktorí vám pri výbere radi pomôžu a poradia.