Reproduktory a favorit tohto leta

Reproduktory dnes majú skutočne rôznu podobu. To, čo bolo pred pár rokmi súčasťou audio systémov a hi-fi veží, je dnes samostatnou jednotkou, ktorá nepotrebuje ani káblové prepojenie. Stačí vám bluetooth, USB, smartfón, SD karta,… týmito vecami isto disponujete, už naozaj stačí dokúpiť iba kvalitný reproduktor. CD mechanika, rádio, či MC mechanika, to už naozaj v dnešnej dobe nie je potrebné. Reproduktory tak majú praktický prenosný tvar a sú cenovo prístupné, už nie sú spravidla súčasťou drahej audio súpravy.

reprodukotr

Ale samozrejme opäť máme na výber viac typov rôznych tvarov, prevedení, funkcií, v neposlednom rade cien, zaujímavou voľbou sa zdajú . No pochopiteľne, modelov reproduktorov je na dnešnom trhu ešte oveľa, oveľa viac a každým rokom chytajú nápaditejšiu podobu. Ako je to dnes, respektíve ktoré reproduktory sú dnes favoritom z pohľadu „ľudovej voľby“?

One Concept Beach Boy je výbavou, ktorú ste si toto leto skrátka museli všimnúť. Nielen na základe popularity v internetových predajniach, ale pokiaľ sa radi chodíte kúpať pri jazero, alebo kamkoľvek, tento model je populárnym favoritom, ktorého ste mohli vidieť na vlastné oči v partii mladých či aj starších poslucháčov. Niet sa čomu čudovať. Stoja cca 35 eur, pritom majú lákavý dizajn, nečakajte žiadnu „loptičku“ či podobné tvary, ale reproduktor v podobe, v akej sa patrí. Samozrejmosťou je nová funkcia, čiže pripojiť sa k nemu môžete cez mobilné zariadenie formou bluetooth a zábava môže začať.

zvuk

Po vonku, ale aj na doma
One Concept Beach Boy je ideálny k outdoorovým akciám a párty, je veľmi praktický. Okrem pesničiek vo vašom mobile k nemu môžete pripojiť aj USB zariadenie či SD kartu a skvelou funkciou je aj vstup AUX, pomocou ktorého môžete prepojiť reproduktor s notebookom alebo počítačom. Čiže áno, dajú sa využiť aj na domáce kvalitné využitie pri PC.

Posted in Nezařazené