Vianočné upratovanie

Aj vás čaká ešte vianočné upratovanie, do ktorého sa vám vôbec nechce? Myslím, že mnohí z nás zápasia s myšlienkou, že tento rok jednoducho upratovať nebudú, ale šikovným slovenským gazdinkám to jednoducho nikdy nedá, a tak si každý rok pred Vianocami navlečú ešte gumené rukavice a popri pečení a chystaní darčekov vyupratujú celý byt. Tento rok však môže byť všetko inak. Konečne si môžete užiť pravú predvianočnú atmosféru, pretože za vás upratá niekto iný. Vďaka upratovaciemu servisu Grant, budete mať pred Vianocami čisto a bez prýce a vy sa môžete venovať rodine, či iným činnostiam, na ktoré ste pri predvianočnom strese nemali čas.

upratovanie

Choďte s priateľmi na vianočné trhy, alebo si urobte doma s rodinou varené víno, alebo sa len zababušte do deky s teplým čajom v ruke a vychutnajte si nejakú dobrú knihu. Upratovací servis Grant, ponúka kompletné upratovacie práce pre domácnosti, ale aj pre firmy, hotely, reštaurácie a pod. Väčšina hotelov alebo reštaurácií bude organizovať silvestrovskú párty, a určite si vieme všetci predstaviť ako to bude na druhý deň po párty u vás vyzerať. Netrápte sa nad tým a nechajte to na nás. Upratovací tím so spoločnosti Grant si s tým ľahko a rýchlo poradí.

vianoce

A váš podnik či hotel bude znovu vyzerať ako pred tým. A vy nebudete mať s tým žiadne starosti! V prípade záujmu robíme každému zákazníkovi cenník na mieru, podľa toho, aké služby od nás využije pri upratovaní. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a prekonzultujeme každý detail, aby obe strany presne vedeli, čo všetko sa bude upratovať a samozrejme dohodneme sa na výslednej sume. Našim doterajším aj budúcim zákazníkom by sme chceli zaželať krásne Vianočné sviatky a v Novom roku 2024 veľa pracovných a osobných úspechov a hlavne pevné zdravie. Všetko dobré želá celý tím spoločnosti Grant!