Youtube a priveľa desivých videí

Internet je relatívne slobodným miestom, na ktorom zdieľame spoločné záujmy. Ale je pochopiteľné, že z takého veľkého počtu denných užívateľov sa nájdu i takí, ktorí svojimi príspevkami vybočia z rady a čo viac, ich príspevky pôsobia veľmi znepokojivým a desivým dojmom. Nie každý má totiž hlavu plnú kvetín, lúky a vysmiateho Slniečka, v spoločnosti existujú i indivíduá, ktorých hlava je plná temnoty a chaosu, čo zreteľne vidíme i na ich príspevkoch vo forme videí. Ale na druhej strane, ani my „normálni“ užívatelia nie sme tak úplne čistí, nakoľko sme príliš zaujímaví a na dané odkazy klikneme.

houf

Konkréntnejšie mám na mysli čoraz väčší rast internetových videí (veľa z nich je z dark webu), aké zaplavujú verejnú sociálnu sieť Youtube. A prečo? No na základe nášho zvyšujúceho sa záujmu. Každopádne tieto videá som zhliadol aj ja a v žiadnom prípade vás tu nemoralizujem, no vravím, aké je dnes jednoduché nájsť i úplne „nenormálne“ kúsky, výtvory a videá vo forme médií. Veď sú dostupné priamo na Youtube, teda nič ľahšie ako sa k nim dostať neexistuje! V tomto článku sa tak zameriam na niekoľko desivých a veľmi zvláštnych videí, ktoré sú toho dôkazom.
Body of a Pig- V tomto videu vidíme v podstate normálnych ľudí, ale veľmi desivé je „to“, čo nakoniec objavia a ešte desivejšie- čo začujú. Na danom mieste sa nachádzajú z podnetu „pôver“, že na danom mieste straší a tento areál kamerujú. Jeden z nich otvorí dvere do akejsi malej miestnosti v tmavom prostredí a začujeme neprirodzeným hlasom krátku vetu-

„I have body of a pig“, čo v slovenčine znamená „Som v tele prasaťa“ a skutočne zbadáme prasa, čím video končí. To ale nie je všetko, na základe tohto videa, respektíve až potom, ako si ho kameraman pozrel doma a začul túto vetu, sa rozhodol na dané miesto vydať opäť a tentokrát sa mu podarilo odfotiť zvláštny jav, ktorý vyzerá ako démon.

noční můra

Do NOT Watch This Video AT NIGHT– Ako som povedal, Youtube nám poskytuje priveľa desivých a veľmi zvláštnych videí a nie je šanca, aby som ich spomenul všetky. Preto som vybral práve toto video, ktoré je akýsi mix toho najdesivejšieho, čo som za poslednú dobu videl a priznám sa, že video som ani nedokázal dopozerať do konca.

Posted in Nezařazené