Chudnutie alebo zdĺhavý životný štýl ?

Aj vy máte niekedy pocit že máte deň čo deň o pár kilov viac ? Preto sa rozhodnete že začnete chudnúť teda držať diétu ktoré nemusí byť vždy účinná. Existuje mnoho tipov a trikov na chudnutie ale sú naozaj také účinné ako tvrdia odborníci ? Odborníci totiž tvrdia že schudnúť sa dá aj za jeden týždeň . Dobre ja nie som žiadny odborník ale naozaj sa schudnúť za jeden týždeň nedá. To by ste nemohli jeden týždeň jesť , a pravidelne cvičiť. Vtedy by ste horko ťažko schudli len jedno či dve kilá.
malé činky

Všetko funguje na mesačnej báze. Musíte si nastaviť svoj  životný štýl ktorý budete dodržiavať a potom si vybudujete postavu po akej túžite. Poďme  na to ale od začiatku .

 měření pasu


        Zvoľte si svoj cieľ

Bez neho ani nezačínajte chudnúť. Musíte si stanoviť akú váhu by ste chceli mať. Či chcete schudnúť len pár kíl , alebo zhodiť bruško a dostať sa do štíhlej postavy.

 


        Pravidelnosť

Zvoľte si plán chudnutia ktorý budete dodržiavať a ktorý Vám najlepšie vyhovuje. Chudnutie môžete zlúčiť z inými aktivitami napríklad ak máte blízko prácu , môžete sa vybrať do práce pešo. Môžete si vybrať dní ktoré chcete cvičiť. Napríklad môžete chudnúť pondelok , stredu z piatok a nedeľu. Ostatné dni si môžete dať voľno .


        Strava

Každý si nastavuje stravu tak ako mu to vyhovuje. Aby ste schudli potrebujete zjesť len malý príjem kalórií na ktoré si telo musí zvyknúť. Nie že by ste museli ale odporúča sa jesť ovocie , zeleninu , rybí a mliečne výrobky. Aj keď nemáte niečo s toho radi môžete si to prekombinovať tak ako Vám to vyhovuje.
hubnoucí jablko


        Chudnutie môže byť aj zábava

Nemusí to byť len chudnutie ktoré musíte vykonávať. Urobte si s toho zábavu a pôjde Vám to oveľa jednoduchšie. Môžete do nijakých cvikov zapojiť aj svojich známych a chudnutie Vám pôjde jedna radosť.


        Cvičte  pohodlia domova

Niektoré posilňovne v ktorých môžete cvičiť sa Vám môžu zdať pridrahé a vy si nástroje na cvičenie nemôžete dovoliť. Je tu ale aj tretia možnosť. Stačí ak si nájdete  na internete alebo hoci kde nájdete ľahké cviky ktoré Vám pomôžu schudnúť. Môže ísť o jednoduché cviky ktoré Vám zaberú len pár minút.


Posted in Nezařazené