Tajné mini hry a aplikácie

1. Hneď ako prvá je veľmi známa a obľúbená hra Pac Man . Zadajte do vyhľadávania Google názov hry Pac Man a počkajte, ako náhle počujete zvuky tejto hry môžete začať hrať . Postačia Vám šípky na klávesnici a túto hru si môžete zahrať aj na Android zariadeniach.

2.   Tak ako prvej mini hre aj druhej zadajte do Google – Google socker a spustí sa Vám mini  hra, v ktorej sa stanete futbalovým brankárom ktorý ma čo najdlhšie odolávať penaltám.
interntetový strom

 3. Rovnako zadáte do Google – Google basketbal a otvorí sa Vám okienko z hrou. Dostanete 25 sekúnd ktoré máte za úlohu streliť čo najviac košov.

4. Ako ďalšiu hru ktorú sa nájdete na Google je veľmi známe a obľúbená hra ktorú ste mali radi na starších mobilných telefónoch napríklad Nokia 3310. Áno je to  hra Hadík , ale do vyhľadávania zadajte Google Snake a zaspomínajte si na staré časy s touto hrou .
internet kolem Země

Tieto hry Google pridáva pri rôznych príležitostiach alebo udalostiach. Mini hry sú pridávané napríklad pri prebiehajúcej olympiáde a podobne. 

5. Podobnou hrou je Google Canoe. V tejto hre prekonávate prekážky a zvyšujete skóre ktoré neskôr môžete zdieľať medzi priateľmi a medzi sebou si zasúťažiť o najvyššie dosiahnuté skóre.

6. Vyhladujte si frázu Zerg Rush. Po chvíli na Vás zaútočia písmenka O z Google loga. Vašou úlohou je prežiť čo najdlhšie  čo najviac ich zničiť. Ovládanie je len myškou. 

7. Na podobnom princípe funguje aj hra Atari Breakout. Stačí zadať frázu Atari Breakout po chvíli sa obrázky s odkazmi premenia na herne blogy, cez ktoré sa musíte prebiť.

Ďalšiu kategória sú úprava vzhľadu Google vyhľadávača.

9. Google pond – Toto vám vytvára z prehliadača jazierko. Prejdením myšky môžete rozptýliť hladinu.

10. Google Space – Váš prehliadač príde o gravitáciu a ocitne sa vo stave bez tiaže. Myškou môžete popohybovať častý Google podlá Vášho výberu.
vyhledávání na internetu

11.Google piano – Vytvorí Vám klávesy na ktorých si môžete zahrať , upravovať nastavenia a po nahraní skladby si vašu vytvorenú hudbu môžete vypočuť.

12.Google Zipper – V preklade zips je celkom jasná mini hra. V podstate môžete Váš prehliadač rozzipsovať.

13.Google Terminal – Po zadaní tejto funkcie si môžete pozrieť ako by vypadal Google 80. rokoch. Úpravu vzhľadu doplňujú aj autentické zvuky internetového pripojenia .

14.Google Fish Tank – Po zadaní tohto názvu do Googla si vytvoríte akvárium . Pomocou nastavení si môžete upraviť vzhľad, množstvo rýb , pohlaď na akvárium a mnoho iného.   

15.Google Sphere – Hľadanie v prehliadači je nuda. Skúste to v texte ktorý neustal krúži.


Posted in Nezařazené