Jeden problém – tri riešenia

Pozná to asi každý muž. Jedného dňa jednoducho v posteli dôjde k veľkému sklamaniu. Nehovoríme o tom, že vás odmietne vaša partnerka alebo sa vám nepodarí „uloviť“ slečnu v bare, ale o vašom zlyhaní, teda slabej, či absolútne neobjavujúcej sa erekcii. Takýto zážitok dokáže odrovnať aj toho najvyrovnanejšieho muža. Zbytočne sa netrápte a začnite svoj problém riešiť čím skôr.
Usmiaty muž v hnedých nohaviciach a sivom tričku sa opiera o múrik.jpg

3 tabletky, ktoré pomôžu

  1. Prvou tabletku na erekciu, ktorá je vhodná najmä pre pánov, ktorí od týchto prípravkov vyžadujú dlhé trvanie, je Cialis. Účinnou látkou je v tomto prípade Tadalafil. Nástup erekcie sa dostaví približne do tridsiatich minúť od užitia tabletky. Hlavnou výhodou tohto lieku je dĺžka trvania. Niektorí páni uvádzajú, že ich „mužnosť“, im vydržala až po dobu jedného dňa. konkrétna dĺžka kvalitnejšej erekcie, je však veľmi individuálna. Pokiaľ trpíte problémami s predčasnou ejakuláciou, tento liek nie je určený pre vás.

Starší pán v sivom obleku a okuliaroch.jpg

  1. Levitra je ďalšou možnosťou, ktorá môže pomôcť pánom s poruchami erekcie. Tabletky sú určené na zlepšenie potencie v prípadoch, ak trpíte nedostatočne silnou alebo príliš krátkou erekciou. Vardenafil, ktorý stojí za účinkami Levitri, napomáha lepšej cirkulácii krvi v cievach. Tým dochádza k lepšiemu prekrveniu penisu, čo má samozrejme pozitívny vplyv na erekciu. Podobne ako v predošlom prípade, ani Levitra nie je vhodná pre pánov, ktorý majú problém s predčasným vyvrcholením.
  2. Samozrejme, že nemôžeme opomenúť ani Vigaru. Slávna modrá tabletka funguje vďaka látke Silednafil. Tá je v oblasti liečby porúch erekcie používaná asi najdlhšie. Preto sa dá určite povedať, že s potenciou jednoznačne pomôže. Nezabúdajte, že originály týchto liekov môžete dostať len na lekársky predpis. pokiaľ sa vám ale k doktorovi chodiť nechce, môžete vyskúšať generiká, ktoré účinkujú rovnako dobre.