Ľudia a ich predstavy

Ľudia sú odjakživa zvedavé tvory. Preto niet divu, že objavujú každý kút, ktorý doposiaľ objavený nebol. Tak, ako sa to týka enviromentálnych, geografických či dejepisných vecí, tak isto človek rád objavuje sám seba už od narodenia. Cez rôzne dotyky až po nájdenie toho, čo mu vyhovuje. Ľudia sa často novej veci boja, pretože sú to veci nepoznané. A preto niet divu, že si pod touto praktikou vedia predstaviť i veci, ktoré celkom nedávajú zmysel.

Masáž

Tak čo si ľudia skutočne predstavujú https://www.tantradiamond.sk/co-si-ludia-predstavuju-pod-tantra-masazou/ pod tatra masážou?

V prvom rade by som oznámila, že ide o masáže spojené s intimitou. Nejde o klasické masáže, ktoré sa dajú vidieť, a aj ich vidíme, všade v televíziách, v knihách či katalógoch. Nejde teda len o pochabé masírovanie chrbta samotného, ako ho poznáme. Ide o rôzne masáže v intivných častiach tela ako i u žien, tak i u mužov. Takže áno, je to spojené s celkovou nahotou.

Dá mi to niečo viac?

Tieto masáže sú špecifické tým, že otvárajuce nové obzory. Či už po stránke sexuálnej a intivnej alebo tej zmyslovej. Klient môže očakávať i návaly eufórie, ktoré sa mu dostanú buď od vyučenej masérky či masera alebo od vlastného partnera. Záleží na tom, k čomu sa klient prikláňa viac. Samozrejme, ak vás masíruje vyučený človek, len vám tu energiu predáva. Tzv. masíruje iba on vás. No na pôužitku to nemení nič. Taktiež do pomáha ženám, ktoré sú práve tehotné i omnoho viac.

Masáž

Ako je to teda s partnerom?

Ak sa rozhodnete, že potrebujete s partnerom niečo nové a iné, i táto cesta je jasná možnosť. Všetky inštrukcie vám budú dane. a tak, ako si to obidvaja užijete, tak sa obidvaja niečomu novému taktiež dokážete priučiť. Určite to otvára veľa možnosti pre partnere i pre vás. Spoznávate tak váš sexualny život alebo intimitu celkovo lepšie.