Oblečte sa pohodlne

Dámska móda https://www.zeny.cz/krasa-a-moda môže byť v prípade žien, ktoré vedia ako na to lákadlom pre všetky oči. S módou sa vedia, najmä ženy, doslova vyhrať. Rôzne štýly, farby či strihy. Ženy majú možností od výmyslu sveta. Ale každá správna nákupná maniačky by mala mať v šatníku kúsok, ktorý je nielen moderný, ale aj mimoriadne pohodlný. Sú nimi práve legíny.

Obľúbené legíny.

Legíny boli odjakživa obľúbeným kúskom u žien so štíhlou postavou, ktoré chceli ukázať svoje prednosti. Dnes je však doba už iná a novodobé strihy a materiál si môžu dovoliť aj plnšie postavy. Aké štýly legín sú v ponuke?

legíny

Push-up legíny.

Legíny s efektom push-up dokážu aj z malého nevýrazného zadku vykúzliť krásne pozadie. Môže za to strih, ktorý váš zadok doslova vyzdvihne a spôsobí efekt plných, pevných tvarov.

Legíny s vysokým pásom.

Mimoriadne obľúbené sú legíny, ktoré majú vyšší sed. Túto sezónu sú neuveriteľne obľúbené a pochválila by vás za ne určite aj vaša babička. To strih legín je veľmi obľúbený najmä kvôli tomu, že vytvára dokonale štíhly pás a zvýrazní aj vaše pozadie. V kombinácii so štýlovým Cropp topom budete aj v športových legínach neprehliadnuteľné.

legíny

Luxusné legíny.

Koženkové legíny boli ešte pár rokov dozadu obľúbené skôr u extravagantnejších typov žien. Dnes sa však dostali do módy a môžeme ich vidieť ako na dievčatách, tak aj na zrelších dámach. Najmä počas chladnejšieho obdobia sú veľmi vhodnou alternatívou zateplené koženkové legíny, ktoré môžete krásne skombinovať s kabátom a čižmami.

Legíny nikdy nevyjdú z módy. Pokiaľ nie ste milovníkom legín a stále preferujete skôr rifle či sukne, ponuka štýlových a kvalitných legín na Allsort.sk vás určite presvedčí o opaku. Rôzne moderné strihy a prevedenia sa dnes hodia každej žene v každom veku. Navštívte aj vy stránku Allsort.sk a vyberte si tie správne legíny ešte dnes.