Pridajte sa k masám Američanom, ktorí nedajú na mobilheimy dopustiť

Pobývanie na jednom mieste môže byť pre mnohých ľudí nudné, preto si radšej ako pobytový zájazd pri mori zvolia nejaký poznávací alebo sa vyberú do sveta na vlastnú päsť. Cestovať sa dá rozličnými spôsobmi, autom, autobusom, vlakom, dokonca na bicykli alebo si požičať karaván a vydať sa za dobrodružstvom ním. Kompromisom medzi stabilným domom a karavánom je mobilný dom.

Usadiť sa môžete aj v takomto prostredí

Mobilheimy majú svoju dlhoročnú históriu, prvý bol postavený pred viac ako 80-timi rokmi na americkom kontinente, v USA, kde aj zostal najvyužívanejším prostriedkom na sezónne bývanie, zriadenie kancelárie alebo nejakej malej rodinnej prevádzky ako je predajňa fast foodu, kaderníctvo a podobne. V prípade, že uvažujete o zmene adresy, môže byť mobilný dom jednou z alternatív ako mobilné domy to využiť, je síce primárne určený na obývanie iba počas letnej sezóny, ale existujú možnosti úpravy takým spôsobom, že ani v zime sa nebudete musieť z neho vysťahovať.

Internetové stránky sú k dispozícii zákazníkom, ktorí prejavia záujem o prenájom alebo kúpu mobilheimu, ponúkajú domy s plnohodnotnou výbavou, obývacou izbou s modernou, pohodlnou sedačkou, spálňu s manželským dvojlôžkom, izbu s úložnými priestormi, kuchyňu, ktorá je vybavená modernými spotrebičmi, a tiež nesmie chýbať toaleta a sprchový kút. Na uskladnenie osobných vecí je tam dosť úložných priestorov.

Bývanie v krásnej krajine je sen

Takto vybavený dom na kolesách je pripravený na putovanie krajinou, môžete v ňom stráviť celé leto alebo ho prenajať, dokonca si v ňom môžete zriadiť aj nejakú prevádzku či kanceláriu. Zateplením celého domu a rozvodov vody, výmenou okien za izolačné a doplnenie výbavy kúrením na tuhé palivo si stvoríte celoročné bývanie, v ktorom vám určite zima nebude. Výhodou je možnosť presunu mobilheimu po cestách na lepšie, či vami vysnívané miesto v krajine alebo aj v zahraničí, každé ráno sa tak môžete prebúdzať v inom prostredí, ktoré chcete spoznať a kde sa budete cítiť príjemne.