S krycími lištami bude osvetlenie pôsobiť elegantnejšie

Domácnosti, kancelárske priestory, obchody, športoviská, vonkajšie priestory ako sú parkoviská, garáže či dvory dnes osvetľujú svietidlá vyrobené LED technológiou. Vo svete sa stali jednotkou, a takisto u nás sme im úplne podľahli a postupne nimi nahrádzame klasické halogénové typy osvetlenia. Zákazníci, ktorí hľadajú najúspornejšie a k prírode šetrné svetelné zdroje s dobrým výkonom a dlhou životnosťou sa obracajú na obchody s osvetľovacou technikou. Na internetových stránkach je množstvo eshopov, ktoré sa ich predaju venujú, tam každý nájde tovar, ktorý hľadá. V súčasnosti sú trendom LED osvetlenia, pretože sa vyrábajú v rôznych typoch ako sú trubice, panely, žiarovky, reflektory či pásiky a dokážu tak vyhovieť požiadavkám širokému spektru zákazníkov.

led-ziarovka-gu10-3-5w-smd2835-studena-biela

Každý typ zo spomínaných svetelných zdrojov je žiadaný, no asi najväčší úspech zaznamenali LED pásiky. Medzi zákazníkmi sú prevažne mladí ľudia, ktorí s nimi dokážu vyčarovať v priestore zaujímavú atmosféru, nasvietia aj také miesta v miestnosti, kde to s tradičnými svietidlami nebolo možné. Inštalujú sa lista na led pas celkom jednoducho, lepiacou obojstrannou páskou na zadnej strane pásika ich uchytíme kam chceme, za zrkadlo, pod policu, do vitríny alebo šatníka a podobne.

tube-lamp-led-strips-long-fluorescent-bulb_107791-2785

Krycie lišty k LED pásikom je vhodné inštalovať hlavne z dôvodu odvodu tepla z pásika, čo umožňuje jeho chladenie a pomáha k dlhšej životnosti LED čipov. Ďalším dôvodom je ochrana pred vlhkosťou či vodou alebo prachom a dôležitou skutočnosťou je fakt, že LED pásiky budú v okrasnej lište vyzerať elegantne a esteticky. Profilové lišty sa vyrábajú z hliníka, môžu byť čiernej, bielej, matnej alebo lesklej striebornej farby a v ponuke je množstvo typov rozdelených podľa toho, kam ich potrebujete umiestniť. Ide o lišty fix, povrchové, zapustené, rohové, nástenné, podhľadové, bočné, nasúvacie, zadné, schodové či smart, šatníkové alebo flexi s rozličnými šírkami podľa typu pásika.

Inštalácia LED pásikov s krycími lištami je jednoduchá a na pohľad elegantná, pôsobí esteticky a svoju funkciu splní na 100%. Neváhajte a nakupujte u odborníkov, ktorí vám radi poradia s výberom aj montážou, aby ste boli s výsledkom spokojní.

Posted in Nezařazené