Sexualne hrátky

Radi sa pozerá.e na sex iných Privatportal?

Keďže žijeme v 21. storočí, tejto aktivite sa väčšina ľudi nečuduje či ani nie je zdesená. Tak, ako pri iných fetishoch ani tento nie je nijakou novinkou.

Zadok

Samozrejme, nájdu sa i taký, ktorým to príde nechutné a zvrátene. Každá vec ma predsa dve strany. Každopádne je dobre si i napriek tomu uvedomiť, že táto aktivita nie je rovnaká, ako pozerať porno na obrazovke vášho telefónu či iných elektronických zariadení. Všeobecne už nejde iba o vás.

Prečo sa to deje?

Väčšinu partnerov to jednoducho nabudí i k lepšiemu sexu. Sú tým pádom viac dravší a majú chuť skúšať niečo nové a nevídané. Okrem iného to uspokojí aj toho tretieho človeka, ktorý sa na nich len a len pozerá. Dá sa to vôbec vydržať? Veď sa nemôže pridať k tejto dvojici. Maximálne tak začať onanovať. Oplatí sa to teda vôbec? Pre nich áno. I keď sa k nim nemôže pridať, pre neho je to tak, či tak aspoň nejaký pôžitok a niečo nezvyčajné.

Hratky

Ako som už povedala, väčšina párov to praktikuje čisto len pre oživenie ich sexuálneho života. No sú aj taký, ktorý druhej polovičke chcú urobiť radosť alebo sú len osamelý a nejakých ľudí si k tomu sami jednoducho nájdu. Dôvody sú pre každého rôzne.

Čo je hlavné?

Hlavná vec tohoto všetkého je zas a znovu komunikácia. Vždy je to lepšie s partnerom prediskutovať, ako ho postaviť pred hotovú vec. Predsa len to, čo vzrušuje vás, nemusí vzrušovať aj jeho. Alebo v inom prípade bude prekvapený a absolútne nebude chápať, čo sa okolo neho deje a z toho môžu vzniknuť nové konflikty. Preto je lepšie urobiť kompromis. Taktiež ďalšia hlavná vec tohoto “problému” je byť otvorený a nehanbiť sa. Každý a jeden sme ľudská bytosť, ktorá ma svoje potreby. Každý ma predsa tie svoje. Preto na to choďte zľahka, nájdite tie správne slová a sami uvidíte, že nebudete mať čo ľutovať.