Staroveký tantrizmus

Tantrická masáž je veľmi intímna masáž, ktorá závisí hlavne od citlivosti a vnímavosti masérky, prípadne maséra. Umenie darovania tantrickej masáže pramení z jej vnútra a schopnosť poskytovania harmónie, lásky, darovanie pokoja, vyrovnanosti, duchovnej čistoty a očistenia čakier nie je samozrejmosťou v každom jednom tantrickom salóne. Hlavnú rolu teda zohráva výber tantrického salóna a je len a len na vás, či sa rozhodnete správne alebo nie. Nenechajte sa zlákať lacnými napodobeninami tantrických salónov, ktoré vám možno sľubujú nízke ceny, avšak kvalita odvedenej masáže nebude tomu ani zďaleka zodpovedať.

masaz

Radšej si nechajte poradiť skúsenejšími a priplaťte si tých pár eur navyše. Pre taký neopísateľný, jedinečný, skvostný zážitok so skutočnej tantrickej masáže odvedenej profesionálnou masérkou, to dozaista bude stáť za to a svoju investíciu do svojho duchovného, telesného a psychického dobra dozaista neoľutujete. Tantrický salón budete s radosťou navštevovať opätovne, pretože explózia dojmov, pocitov, zážitkov a jedinečného, impozantného prepojenia duše, tela, mysle, ducha a vesmírnymi energiami, životnou silou a čakrami nepatria medzi zážitky, s ktorými by sa obyčajný, priemerný človek stretal na dennej báze a určite to nie je niečo, čo by vás dokázalo rýchlo omrzieť.

masaz

Tantrické masáže a všeobecne indické umenie tantry sa vyznačuje spiritualitou. Teda celý proces a program tantrických masáží sprevádza duchovno, rituály, prítmie, sviece a celkovo všetko, čo si spájate s termínom tajomno, filozofia, duchovné učenie pochádzajúce spred obdobia niekoľko tisícok rokov pred dnešným dňom. Tantrickú masáž nemožno prirovnať ku klasickej masáži ani ku športovej masáží, keďže na rozdiel od športovej masáže nemá presne daný postup a sled pohybov, a taktiež sa venuje stimulovaniu intímnych zón.

Posted in Nezařazené