Tantrické erotické masáže a ich podstata

Každý z nás pozná slovo masáž, ale už možno menej ľudí vie, že tieto sa dokážu vzájomne veľmi odlišovať. Svojou technikou ako aj tým, na čo sa zameriavajú a teda finálnym pôžitkom a efektom na konkrétne body nášho ja. Takmer všetky ale majú spoločné jedno- dotyky. A práve na zmyselnosť týchto dotykov sa zameriava takzvaná tantrická masáž.

Žena, podprsenka, sexy

A niektorí už možno viete, že sa s ňou spája zároveň ľahký (alebo niekedy silnejší) erotický zážitok. Je to však spôsobené základným princípom tantry, ktorá ma za úlohu pracovať s našou životnou a sexuálnou energiou.

Preto je pomerne známe, že ide o techniku, ktorá sa okrem iných častí tela venuje takisto ulahodeniu v oblasti intímnych partií, tak ako v prípade masaz penisu bratislava Bratislavatantra.sk. Nie je to však jedinou výsadou, základom je priniesť celkové uvoľnenie formou zmyselných senzuálnych dotykov. Výsledkom musí byť pocit odreagovania, odbúrania blokov a nabitia čerstvej životnej sily. A tantra tento výsledok prináša tým, že hľadí aj na tento prirodzený aspekt, ktorý je pre bežnejšie masáže tabu.

Mladá žena, erotická modelka

Čistota, kľud a hlavne sa nikam neponáhľať

Pokiaľ s danou tematikou nemáte reálne a ani teoretické skúsenosti, plnohodnotný zážitok vám v danej oblasti poskytnú tantra salóny. Ich výsadou, rovnako ako základom vykonávania dotyčnej praktiky je estetické, sympatické, čisté, nikým https://www.pronaladu.cz/s-nikym-se-nesetkame-nahodne-3-druhy-mimozemskeho-spojeni/ nerušené a hlavne relaxačné prostredie. K nemu nechýba ani uvoľňujúca hudba v pozadí, ktorá vás spoločne vtiahne do tohto veľmi uspokojivého aktu spolu s masérkou (šíriteľkou energie). Nechýba ani úvodný kúpeľ a rituál namaste, vďaka ktorému sa s danou masážou a jej významom oboznámite oveľa reálnejšie, než z nejakého textu. Úvodný rituál plní svoju úlohu aj v odbúraní prvotného napätia, čo môže byť prirodzené najmä pre tých, ktorí takýto salón navštívili prvýkrát. Priebeh ako aj výsledok však následne rozhodne stoja za to.