Najlepšie hračky pre mačky sú zadarmo

Asi rok dozadu som o mačkách toho veľa nevedel. Môj súčasný parťák sa ku mne dostal náhodou, a to tak že sa jedného dňa objavil pred mojim bytom. Pri pohľade na tie jeho obrovské a krásne oči, som jednoducho neodolal a urobil som veľmi dobre. Dnes by som ho nevymenil nič na svete. po všetkých úvodných nevyhnutnostiach, ako bola  návšteva veterinára a nákup základného vybavenia som sa rozhodol, že svojmu novému kamarátovi kúpim aj nejaké tie hračky.

kočka

Zapol som notebook a začal si prezerať internetové obchody so zvieracími potrebami. Nakúpil som nejaké tie loptičky, plyšové myšky a iné somariny. Po chvíľke som však narazil na úžasné škrabadlo s rôznymi preliezačkami a útulnými pelechmi. Povedal som si, že takýto kúsok musí môj kocúr oceniť, tak som vytiahol bankomatovú kartu a zacvakal nemalú sumu.
 
Prekvapenie
 
V priebehu týždňa mi škrabadlo dorazilo domov. Bolo zabalené v obrovskej kartónovej škatuli a niektoré menšie časti boli v ďalších menších škatuliach. Táto informácia sa môže zdať naozaj zbytočná, avšak verte že nie je. 
Ihneď som ho vytiahol a začal s montážou. Celý proces môjho kocúra zaujal tak, že som uvažoval nad tým, či ho môže niečo na svete pobaviť ešte viac. Asi po dvoch hodinách stálo toto kolosálne čudo uprostred izby.

kočička

 Išiel som sa osprchovať a pripraviť si niečo na večeru. kocúr ostal v miestnosti, aby mal čas na preskúmanie tejto novinky. Po návrate som ho ale nemohol nikde nájsť. Prezrel som všetky búdky na škrabadle a doslova všetky kúty v miestnosti. Asi po piatich minútach môjho pátrania, ma niečo chňaplo za sveter. Bol to môj kocúr s rozžiareným a neskutočne šťastným výrazom. Bol schovaný v kartónovej škatuli, v ktorej došlo jeho nové škrabadlo za nemalé peniaze. Keď som ju nadvihol, aby sa konečne začal zaujímať o to, o čo sa mal, okamžite vliezol do menšej škatule. Začal ju škriabať, vybehol z nej a skočil do druhej. Od tohto momentu sú tieto škatule jeho najobľúbenejšími hračkami na svete. No a o super škrabadielko zavadí tak raz za mesiac.