Toto ženy na mužoch neznášajú

Bez mužov by to nebolo ono. Vedia v ženách vzbudzovať tie najkrajšie emócie. Občas je to však naopak a riadne ich hnevajú. Ak si muž chce získať ženu, mal by sa vyvarovať nasledujúcim situáciám a správaniu.

hádka

  • Vieme, že každý grgá a prdí. Ale muži by si mali uvedomiť, že hlasne grganie a následné vypúšťanie vetrov sprevádzané spokojným smiechom nie je ženám až tak veľmi smiešne. Hlavne v počiatku vzťahu si dobre premyslite kedy a za akých okolností sa do tejto činnosti pustíte.
  • Chcete vytočiť ženu tak, že z nej budú šľahať plamene? Tak mlčte počas hádky. Pravdou je, že ak poviete čokoľvek pred nahnevanou ženou, všetko bude nesprávne. Ale mlčanie je tým najhorším variantom. Tak, či tak vás možno čaká smrť a aspoň si poviete svoje.

vztek

  • Hrať sa na tajomného muža aj po niekoľkých mesiacoch vzťahu nie je vôbec zaujímavé. Ženy nemajú radi tajomstvá. Tajomná minulosť v nich vzbudí také výplody fantázie, že sa môžete tešiť na výbuch atómovej bomby.
  • Stále chodíte za mamičkou s každou prkotinou? Pripravte sa, že toto žene iste bude po čase vadiť. Nikto nemá rád mamičkiných maznáčikov. A ak budete dávať prednosť svojej mame, pripravte sa na boj medzi týmito dvomi ženami.
  • Chvastanie sa tým koľko ste mali žien a aký ste kanec po vypití pár pohárikov v spoločnosti? To je veru veľká chyba. Ráno si možno nebudete pamätať ani svoje meno. Ale nebude to vinou množstva vypitého alkoholu.
  • Je vám jedno, že stále nosíte to isté tričko, žiletku ste nevideli zopár dní a deodorant je váš úhlavný nepriateľ? Ženy nenávidia mužov, ktorí nemajú aspoň základné hygienické návyky. Nikto nehovorí, že sa z vás musí stať metrosexuál, ale občas sa skúste sebakriticky pozrieť do zrkadla.

neštěstí

  • Všetkého moc škodí a ak máte v kúpeľni viac kozmetických prípravkov ako vaša milovaná, trháte si obočie častejšie ako ona a trávite hodiny v drogérii iste jej to časom začne vadiť.  Predsa len chce po svojom boku poriadneho muža a nie atrapu.
  • Neustále sám seba obdivujete, chválite sa svojimi úspechmi v práci, prezeráte si svoje svaly v zrkadle a ostatní ľudia sú vo vašich očiach podradný druh. V takomto prípade dá od vás žena skôr, či neskôr ruky preč. Nikto nemá rád príliš sebavedomých ľudí.
  • Nehľadíte ne jej potreby, nikdy sa jej neopýtate ako sa cíti a aký mala deň, zabúdate na jej narodeniny a vlastne na všetky výročia. Potom sa nečudujte, keď raz nájdete svoje veci pred dverami. Sebeckosť sa vo vzťahu nenosí.