Náušnice – kedy výrazné a kedy jemnejšie

Niektoré ženy obľubujú skôr výraznejšie náušnice https://gameon.sk, niektoré zas len malé guličky, ktoré je ledva vidieť. Každý typ náušníc sa hodí k niečomu inému, teda k inému oblečeniu a taktiež na iné príležitosti. Pozrite sa na to, ako ich nosiť správne.Detail na ucho ženy s náušnicou, ktorá sa maľuje pri malom zrkadielku.jpg

Keď potrebujete byť elegantná

Pojem elegantná je trošku nepresný, respektíve príliš široký. Poznáme totiž viacero druhov elegancie. Ak pôjdete na pracovný pohov, potrebujete byť elegantná, no zároveň pôsobiť profesionálne. Keď vás partner pozve na operu, potrebujete byť originálna taktiež, no v úplne inom zmysle slova. Čo sa náušníc týka, tak by ste si ich mali nosiť asi nejako takto:

  • Na pracovné príležitostisa hodia určite menej výrazné náušnice. Siahnite po spomínaných guľôčkach alebo menších krúžkoch. Vhodné je skôr striebro a určite nie bižutéria.
  • Do divadlači na operu sa hodia zas výraznejšie náušnice. Vhodné sú aj kamienky a trblietky. V tomto smere sa nemusíte obávať ani naozaj veľkých a visiacich náušníc. Dajte si pozor iba na to, aby ladili so zvyškom vášho oblečenia a hlavne s ostatnými šperkmi.
  • Ak sa elegantne obliekate rada stále, tak choďte po strednej zlatej ceste, teda noste náušnice, ktoré neurazia ani nezaujmú. Zvoľte strednú veľkosť, zabudnite na kamienky a trblitky a taktiež na naozaj lacnú bižutériu.

Zábava musí byť

Niektoré dámy nemajú problém ani s tým, aby sa obliekali, takpovediac uvoľnene a ž vtipne. našli ste sa v tejto skupine? Tak sa nebojte rôznych extravagantných náušníc. Nemusíte riešiť ich veľkosť ani tvar a dokonca ani farby. Jednoducho sa odviažte a buďte extravagantná.
Ženské ucho s veľkou striebornou náušnicou v tvare mačky.jpg
Dá sa to aj bez náušníc

Jednu vec, ktorú by ste mali vedieť je, že náušnice nemusíte nosiť stále. K výraznému náhrdelníku sa napríklad ani nehodia. Nič nepokazíte tým, ak ich nebudete nosiť ani k športovo alebo vyslovene ležérne ladeným modelom.